OGŁOSZENIA 29.01.2023

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętamy w modlitwach o wszystkich osobach życia konsekrowanego, szczególnie o naszych Braciach Kapucynach i Siostrach Karolankach. Msze święte w naszej świątyni  o godzinie 8.00 i 18.00. Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył Ks. Abp Wacław Depo, Metropolita Częstochowski, który w tym dniu przeżywa 11 rocznicę ingresu do Bazyliki Archikatedralnej.
  2. Tydzień w liturgii:

– w piątek św. Błażeja, biskupa i męczennika, przyzywanego w chorobach gardła. W tym dniu po Mszach św. błogosławieństwo wiernych świecami. Tego dnia przypada I piątek miesiąca lutego. Do chorych udamy się od 9.00. Spowiadamy przed i w czasie Mszy  św. oraz od 12.00 do 13.00.

  • W najbliższą środę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z kl. 7 i 8  SP.
  • W czwartek o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

5. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział dzieci i młodzieży w zimowym wypoczynku w Zakopanem. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom za opiekę nad dziećmi w czasie wyjazdu, oraz wszystkim sponsorom, dzięki którym 47 osób z naszej parafii mogło udać się na wypoczynek.

6. Zapraszamy do lektury „Niedzieli”, a także naszej parafialnej gazetki „U Świętej Rodziny”. To dzięki waszym ofiarom zebranym z wydawania naszego czasopisma ministranci mogli wyjechać na ferie zimowe, oraz będą brali udział w Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłkę Halową.

Przewiń do góry