Ogłoszenia 16.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

16.10.2022

1.Przeżywamy dziś Dzień Papieski. Po Mszy św. wolontariusze będą oczekiwali na nasz dar serca do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – wsparcie w dalszej nauce zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. W tym wyjątkowym dniu u naszych ministrantów można nabyć przepyszne kremówki papieskie w cenie minimum  6 zł. Dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczymy na potrzeby dzieci                          i młodzieży z potrzebujących rodzin z naszej parafii.

2. Nabożeństwa różańcowew archikatedrze codziennie o 17.15. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i środy o 16.30.

3. We wtorek przypada Święto Świętego Łukasza. W tym dniu pamiętajmy                  o służbie zdrowia, a także o księdzu Łukaszu w dniu Jego imienin. Zapraszamy na Msze święte za solenizanta o godzinie 7.00 i 18.00

4. Zachęcamy serdecznie do wspólnotowej modlitwy za bliskich zmarłych. Można już pobierać kartki na wypominki roczne i oktawalne. Wyłożone są przy wyjściu z Bazyliki i w Kaplicy.

5. W czwartek o godzinie 18.30 próba generalna przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży szkół średnich. 

6. Przypominamy, iż  30 października odbędzie się „Bal Wszystkich Świętych”. Już teraz zachęcamy rodziców, aby wspólnie ze swoimi dziećmi przygotowali stroje swoich ulubionych świętych na nasz bal.

7. Zachęcamy do lektury „Niedzieli” oraz korzystania z mediów katolickich.

Przewiń do góry