OGŁOSZENIA 14.05.2023

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W przyszłą niedzielę świętować będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 11.00 dzieci z naszej parafii będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszej archikatedrze codziennie o godz. 17.30. Od piątku włączymy do nich nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. We wtorek święto Świętego Andrzeja Boboli – patrona Polski. O godzinie 18.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji księdza Łukasza z okazji jego urodzin i 15 rocznicy święceń kapłańskich.

4. W sobotę, 20 maja o godz. 10.00 w naszej bazylice archikatedralnej odbędą się święcenia diakonatu, których alumnom naszego Seminarium udzieli ks. bp Andrzej Przybylski.

5. Nasza parafia wraz ze Szkołą Podstawową nr 35 i Strażą Miejską organizuje 4 czerwca „II Festyn Rodzinny na Starym Mieście” połączony z losowaniem fantów, który odbędzie przed archikatedrą. Już dziś prosimy serdecznie o pomoc w organizacji i składanie fantów w zakrystii lub kancelarii. Dochód z festynu będzie przeznaczony na wyjazdy dzieci i młodzieży naszej dzielnicy

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:

– w poniedziałek o 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej.

– w środę o godzinie 16.30 próba dla dzieci z klas IV przed rocznicą I Komunii świętej.

– we wtorek i czwartek o godzinie 16.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

 – w czwartek o godzinie 18.30 spotkanie z młodzieżą z klas VIII przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

Przewiń do góry