OGŁOSZENIA 05.03.2023

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy święty czas Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Drodze Krzyżowej w piątki o 17.15 i Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w niedziele o 17.15.

2. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.

3. Jutro o godzinie 19.00 zebranie Akcji Katolickiej.

4. W ramach jałmużny wielkopostnej możemy wesprzeć potrzebujących. Przez kolejne niedziele Wielkiego Postu na stoliku przy wejściu będzie  wystawiony kosz, do którego możemy wkładać produkty spożywcze,  z których przygotujemy dla tak wielu potrzebujących rodzin naszej parafii paczki świąteczne. Za każdy dar serca bardzo serdecznie dziękujemy.

5. Jak co roku razem ze Szkołą Podstawową nr 35 pragniemy zorganizować Konkurs na najpiękniejszą Kartkę lub Ozdobę Wielkanocną. Prace składamy w zakrystii, kancelarii parafialnej lub sekretariacie szkoły do Niedzieli Palmowej. Wszystkie prace będą wyłożone w bocznej nawie naszej Archikatedry. Zwycięzców nagrodzimy w Niedzielę Miłosierdzia. Czekają cenne nagrody. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach.

6. Na stoliku przy wejściu dodrukowany numer naszej parafialnej gazetki „ U Świętej Rodziny”. Dziś polecamy najnowszy numer naszego tygodnika „Niedziela”, a w nim artykuł „ Marka sama w sobie”, o Służbie Liturgicznej naszej parafii. Warto nabyć ten pamiątkowy numer. Zachęcamy także do słuchania katolickiego Radia Fiat, Radia Maryja i Radia Jasna Góra.

Przewiń do góry