NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 29.12.2019
1. Dziś odpust w naszej wspólnocie parafialnej – Niedziela Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Uroczystą sumę o godz. 12.00 będzie sprawował Ks. Biskup Andrzej Przybylski. Podczas tej Mszy św. małżeństwa, które w tym roku przeżywały jubileusze sakramentu małżeństwa, odnowią swoje przyrzeczenia.
2. Tydzień w służbie Bożej:
- we wtorek o 18.00 uroczysta Msza św. z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym na zakończenie starego roku.
- w środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w porządku niedzielnym.
- w czwartek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
- w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota stycznia. W czwartek Godzina Święta o 17.30. Do chorych udamy się w piątek od 9.00.
3. Przypominamy, że sakrament spowiedzi św. sprawujemy codziennie przed i w czasie każdej Mszy św. oraz od 12.00 do 13.00.
4. Program wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w gablotach oraz dostępny na stronie internetowej.
5. Dziś przy wyjściu możemy nabyć zestaw na uroczystość Objawienia Pańskiego – kredę i kadzidło wraz z węgielkiem. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na duszpasterstwo ministrantów.
6. Polecamy świąteczny numer „Niedzieli”, który zawiera kalendarz na 2020 r. Koszt – 10 zł. oraz zachęcamy do słuchania katolickich rozgłośni radiowych: radia FIAT, radia Jasna Góra i radia Maryja. |